Sergu vėžiu ir man bus atliekama onkologinė operacija. Ką galiu padaryti prieš operaciją?

 
Sergu vėžiu ir man bus atliekama onkologinė operacija. Ką galiu padaryti prieš operaciją?

Prieš operacijas ir po jų patariama pavartoti sisteminės enzimų terapijos vaistų (fermentų):

  • Jei sergate vėžiu   prieš onkologines operacijas ir po jų, kad būtų greitesnis gijimas, sumažinti patinimus, kraujosrūvas;
  • Taip pat prieš plastines, dantų, ginekologines, traumatologines operacijas.

 

Veikiant enzimams:

*greičiau pašalinami pažeisti audiniai ir atsinaujina ląstelės, *sparčiau ir ženkliau slopsta tinimai beiskausmai, *sumažėja kraujo klampumas, infekcija neišplinta į gretimus organus ir audinius, *galutinai likviduojamas uždegimas.

Vienas tokių sisteminės enzimų terapijos vaistų yra Phlogenzym.

Phlogenzym®  efektyvus ir saugus uždegimą gydantis sisteminės enzimų terapijos vaistas:

  1. pagreitina uždegimo natūralią eigą,
  2. mažina dėl uždegimo ar traumos atsiradusius patinimus,
  1. ardo uždegimo mediatorius, fibriną ir kitus baltymus, mikrotrombus uždegimo židinyje,
  1. pagerina mikrocirkuliaciją, audinio regeneraciją,
  1. aktyvina imuninės sistemos ląsteles.

 

Kam vartoti enzimus jei jų galima gauti su maistu?

Reikiamo kiekio enzimų (fermentų) suvartojimas su maistu yra neįmanomas. Norint suvartoti vienoje Phlogenzym tabletėje esantį fermento bromelino kiekį, reiktų suvalgyti maždaug 3,5 kg ananasų. Tai reiškia, kad norint gauti visą rekomenduojamoje šoko terapijos paros dozėje esantį šio fermento kiekį, reiktų kasdien suvalgyti 42 kg ananasų ar dar daugiau! Kitų preparato sudėtyje esančių medžiagų (labai aktyvaus fermento tripsino ir rutozido) neįmanoma gauti su kasdieniu maistu.

Be to, su maistu suvartojami fermentai negali sukelti gydomojo poveikio, nes suvirškinami virškinimo trakte. Skrandžio rūgštys paveikia ir suardo fermentus.

Phlogenzym  padeda atliekant kaklo, pilvo, veido (smakro, kaktos, nosies, akies vokų, lūpų, ausų) operacijas, modeliuojant ir didinant krūtinę, atliekant liposakciją. Visais minėtais atvejais vaistas skatina patinimų, kraujosruvų ir mėlynių nuslūgimą, slopina skausmą. Taip sutrumpinama pooperacinio gydymo trukmė, o liposakcijos atveju yra skatinama limfinės sistemos veikla, kuri padeda atsinaujinti pažeistiems audiniams ir, o tai ypač svarbu moterims, padeda sumažinti randus.

Phlogenzym padeda po protinių dantų ištraukimo, danties šaknies rezekcijos, dantų implantų įsriegimo ir kitų odontologinių chirurginių operacijų. Taip pat gelbsti nuo burnos ertmės uždegimo, pvz., periodontito, burnos gleivinės uždegimo, aftozinio stomatito ir pan.

 

Dozavimas ir vartojimo metodas

Jei gydytojo nenurodyta kitaip, 70 kg sveriantiems asmenims reikia gerti 6 tabletes per parą (pvz., po 3 tabletes 2 kartus per parą). Vaistinį preparatą reikia vartoti nevalgius, praėjus ne mažiau kaip 2 valandoms po paskutinio valgymo. Išgėrus Phlogenzym  dar bent pusę valandos negalima valgyti, kad vaistas nesusimaišytų su maistu.

Norint pasiekti geriausią rezultatą, reikia  Phlogenzym pradėti vartoti kuo anksčiau po operacijos, prieš tai pasikonsultavus su savo gydytoju. Gydymas Phlogenzym vaistais yra sudėtinė pooperacinės priežiūros dalis.

 

 

Kodėl tinka ne bet kokie fermentai?

Fermentai reguliuoja beveik visus gyvybės procesus ir reikšmingi imuninės sistemos (apsauginės sistemos) veiklai. Jei tokių fermentų susidaro nepakankamai arba jie neaktyvūs, atsiranda sunkių sveikatos sutrikimų, sergama lėtinėmis ligomis. Fermentai greičiau suardo uždegimo metu susidariusias medžiagas. Rutozidas sunormalina kraujagyslių sienelės laidumą, tuomet greičiau išnyksta patinimas ir kraujosruvos.

Vaisto Phlogenzym sudėtyje esančio unikalus fermentų mišinio gydomąjį poveikį įrodo išsamūs moksliniai tyrimai, daugybė kontroliuojamų klinikinių bandymų ir penki dešimtmečiai medicinos praktikos.  Kiti fermentų mišiniai, papildai niekuomet neduos tokio rezultato. Todėl gydymui naudokite tik Phlogenzym, o ne fermentinius maisto papildus, kurių paskirtis yra visiškai kita.

Apie vaistą ir vaisto Phlogenzym pakuotės lapelis>>>

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

 

Panašūs straipsniai: