Plaukų slinkimas rodo, kad organizme gali tūnoti rimta lėtinė liga?

 
Plaukų slinkimas rodo, kad organizme gali tūnoti rimta lėtinė liga?

Plaukai gali susilpnėti ir slinkti įvairiais gyvenimo etapais: veikiant hormonams, nėštumo bei žindymo laikotarpiu, patiriant stresą, pakeitus mitybą ar aplinką.

Bet kokiu atveju, visada būtina ieškoti to priežasčių, jei plaukų slinkimas užsitęsia ilgą laiką, o plaukų per dieną iškrenta daugiau nei 100 ( nedidelis kuokštelis).

Susirūpinti reikėtų ir, jei plaukai slenka ir krenta židiniais.

Plaukai gali nuslinkti kuokštais arba žindiniais sertgant autoimuninėmis ligomis, pavyzdžiui, alopecija. Alopecija yra liga, nepaveikianti nieko kito, tik plaukus, nes organizmas pradeda kovoti su savo ląstelėmis, neskiria „savo“ nuo „svetimo“, taip pradėdama kovoti ir su plauko folikulo ląstelėmis.

Lėtinėmis ligomis susergama kai trūksta enzimų. Mokslo įrodyta, kad fermentai (enzimai) reguliuoja beveik visus gyvybės procesus ir reikšmingi imuninės sistemos (apsauginės sistemos) veiklai. Jei tokių fermentų susidaro nepakankamai arba jie neaktyvūs, atsiranda sunkių sveikatos sutrikimų, sergama lėtinėmis ligomis.

Vienas iš enzimų vaistų, parduodamas Lietuvos vaistinėse yra Phlogenzym.

Pholgenzym yra tikslingai sudarytas natūralių fermentų ir augalinio preparato rutozido (rutino) derinys.

Phlogenzym sudėtyje esantis sudedamųjų medžiagų mišinys, taip pat pavieniai fermentai bromelainas, tripsinas ir rutozidas mažina traumos sukeltą patinimą. Veikiant vaistinio preparato sudėtyje esantiems fermentams vyksta tarpląsteliniame (interstitium) skystyje esančių makromolekulių proteolizė (skaidymas) ir uždegimo sukėlėjų (pvz., histamino) ardymas. Be to, pažaidos vietoje proteazės skaldo susikaupusį fibriną ir kitas medžiagas, ardo mikrotrombus, todėl gerėja mikrocirkuliacija, mažėja patinimas, skatinama pažeistų audinių regeneracija.

PHLOGENZYM sudėtyje esantys hidroliziniai fermentai veikia imuninėse reakcijose dalyvaujančias ląsteles, tai turi reikšmės imuninės sistemos reguliavimui (tai ypač svarbu sergant lėtinėmis ligomis!!!).

Plačiau apie Phlogenzym>>>

 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Panašūs straipsniai: