Mokslo įrodyta pagalba sergant vėžiu – sisteminė enzimų terapija

 
Mokslo įrodyta pagalba sergant vėžiu – sisteminė enzimų terapija

Kaip reikėtų elgtis akistatoje su onkologine liga? Kokios mokslo įrodymais, o ne subjektyviomis žmonių nuomonėmis pagrįstos papildomos priemonės gali padėti sergantiems onkologinėmis ligomis? 

Fermentų yra visur, kur tik yra gyvybė

Sveikos gyvensenos knygų ir mokymų autoriai M. Diamondas ir D. B Schnellis knygoje „Fitonika – menas gyventi“ išsamiai aprašo fermentų įtaką sveikatai ir ligoms. Autorių teigimu, fermentai (arba enzimai) sudaro bet kurio organizmo pagrindą, nes rūpinasi medžiagų apykaita. Bet kurioje cheminėje ir biologinėje reakcijoje, vystančioje mūsų organizme, dalyvauja fermentai. Be jų negalėtume nė mirktelėti. Juose slypi gyvasties galia!

Pastaruoju metu fermentų terapija plačiai vartojama įvairioms ligoms gydyti ir jų profilaktikai. Veikiausiai dėl to, kad ji jungia du svarbius dalykus. Pirma, tai natūralu. Fermentai – tai biomoduliatoriai, gamtos chemikai. Antra, fermentai padeda organizmui susidoroti su liga pačiam. Šiandien fermentų terapija plačiai taikoma ir onkologijoje.

Fermentai padeda ir nesusirgti, ir greičiau sveikti

Tikslios onkologinių ligų priežastys nėra aiškios, tačiau maisto įtaka sveikatai seniai niekas neabejoja. M. Diamondo ir D. B. Schnellio knygoje rašoma, kad fermentai padeda virškinti maistą, jie pajėgūs valdyti sudėtingiausius medžiagų skaidymo ir naujų medžiagų sintezės procesus. Kai fermentų nepakanka, ima vystytis ligos. Tai paaiškinama labai paprastai. Fermentai skatina sunokti obuolį, bananą. Tačiau kartu jie nulemia ir tai, kad tas pats obuolys ir bananas ima gesti. Žmogaus organizmo viduje vaisiuose ir daržovėse esantys fermentai padeda juos virškinti ir skaidyti, po to mūsų pačių fermentai šį procesą užbaigia. Būtent fermentai turi pasirūpinti, kad nuodingi irimo produktai kuo greičiau būtų pašalinti iš organizmo. Kai fermentų trūksta ar jie nepakankamai aktyvūs, organizme ima kauptis atliekos, didėja svoris, vystosi ligos. Taigi pakankamas fermentų kiekis ir aktyvumas užtikrina gerą sveikatą, taip pat padeda ir greičiau atgauti jėgas susirgus.

Fermentai ne tik skaido maistą, bet ir atlieka „valytojų“ darbą

Fermentai dalyvauja maistinių medžiagų virškinimo, irimo ir šalinimo procesuose. Ląstelėje visuomet vyksta baltymų gamyba ir pašalinimas. Sveikoje ląstelėje yra pusiausvyra tarp šių procesų. Kai ji sutrinka, kai nėra pašalinami neteisingai susilankstę ir sukibę baltymai, vystosi daugybė ligų, tarp jų ir onkologinės. Padėti suvaldyti šį procesą gali fermentai (pvz., tripsinas, chimotripsinas, papinas).

Kitas, anot autorių, svarbus fermentų vaidmuo – kad, net ir neskaidydami maisto, jie atlieka mažyčių kraujo „švarintojų“ darbą. Anksčiau buvo manoma, kad joks fermentas, net esantis papildo sudėtyje, neįveiks rūgštinės skrandžio terpės. Tačiau mokslininkai dr. M. Wolfas ir dr. K. Ransbergeris savo publikacijoje „Gydymas fermentais“ skelbia, kad jiems su maistu suvartotus fermentus pavyko aptikti kraujotakoje. Fermentai buvo pastebėti kepenyse, blužnyje, inkstuose, širdyje, plaučiuose, kt. Tai nepaprastai svarbus atradimas, nes jis atskleidė, kaip galima papildyti fermentų atsargas organizme. Fermentai, kurie nesuiro virškinimo procese, patenka į kraują, talkindami paties organizmo fermentams.

Fermentų vaistai – mokslu pagrįstas produktas

Daugiau kaip prieš 50 metų austrų profesorius M. Wolfas sugebėjo išgryninti fermentus iš natūralių produktų, tokių kaip ananasas, papaja, veršelių kasa. Tai buvo Nobelio premijos vertas atradimas moksle ir medicinoje. 1950 m. prof. M. Wolfas ir dr. K. Ransbergeris Miunchene (Vokietija) įkūrė fermentus tiriantį medicinos institutą, kuriame ir dabar atliekami moksliniai tiriamieji darbai.

Kodėl fermentų terapija naudinga sergant vėžiu?

Visų pirma, visos ligos, ypač onkologinės, slopina fermentų gamybą. Be to, ligos metu jų atsargos naudojamos sparčiau. Taigi sergančio žmogaus organizmas ir imuninė sistema silpsta. Antra, onkologinė liga gydoma agresyviai, todėl pacientai dažnai susiduria su nepageidaujamais poveikiais: pykinimu, silpnumu, plaukų slinkimu, apetito nebuvimu, įvairių organų ir sistemų veiklos sutrikimais ir pan. Žmogus tampa imlesnis infekcijoms. Tuomet tokie fermentai, kaip tripsinas, chimotripsinas, papinas, gali padėti atkurti nusilpusią imuninę sistemą, greičiau ir veiksmingiau susidoroti su gydymo sukeltais nepageidaujamais poveikiais. Sisteminė enzimų terapija veikia uždegimo procesus, greitina žaizdų gijimą.

Plačiau apie sisteminę enzimų terapiją onkologijoje rasite www.enzimuterapija.lt

Sisteminė enzimų terapija bendrai pasižymi šiais poveikiais:

•           neutralizuoja uždegimines medžiagas;

•           stimuliuoja imuninę sistemą ir pagreitina natūralią uždegimo eigą;

•           padeda greičiau atsinaujinti pažeistoms ląstelėms;

•           gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi;

•           mažina skausmą ir patinimą;

•           pagerina antibiotikų poveikį, todėl sparčiau sveikstama.

Yra specialiai onkologiniams ligoniams sukurtas enzimų vaistas, patvirtintas mūsų šalies valstybinės vaistų kontrolės tarnybos. Šis vaistas gerina onkologinių ligonių organizmo būklę po chemoterapijos ir švitinimo radioaktyviaisiais spinduliais. Jis skatina organizmo gynybines galias, veikdamas imuninės sistemos ląstelių aktyvumą, kartu mažindamas dėl ląstelės aktyvumo susidariusių ir jų gynybos funkciją trikdančių medžiagų kiekį. Jis vartojamas chemoterapijos ir gydymo radioaktyviaisiais spinduliais sukeliamam šalutiniam poveikiui lengvinti.

Plačiau skaitykite: http://www.enzimuterapija.lt/produktas/onkologiniams-ligoniams

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Panašūs straipsniai: