Lengvaatletė V. Žūsinaitė: „Patyrę traumą kuo greičiau pradėkite gydytis sistemine enzimų terapija. Kodėl?

 
Lengvaatletė V. Žūsinaitė: „Patyrę traumą kuo greičiau pradėkite gydytis sistemine enzimų terapija. Kodėl?

Patyrę bet kokią, kad ir buitinę traumą, visi norime kuo greičiau pasveikti. Tačiau traumos dažniausiai sukelia uždegimo procesą pažeistame organe. Uždegimas – tai apsauginė vietinė kraujagyslių, jungiamojo, nervinio audinio, humoralinių ir ląstelinių veiksnių reakcijų į pažaidą visuma. Trauma ir uždegimas – tarsi broliai dvyniai. Klasikiniai uždegimo požymiai yra patinimas, paraudimas, audinių paburkimas, šiluma/karštis sužeidimo vietoje, sumažėjusi funkcija. Jeigu pažeidžiamas audinių vientisumas, visada atsiranda kraujosruvų.

Todėl gydant traumas svarbu:

  • NESLOPINTI UŽDEGIMO. Uždegimas rodo, kad organizmas jau pradėjo sveikti. Tai natūralus gynybinis procesas, kada organizmas pats ginasi nuo bakterijų, virusų, ir sudaro sąlygas traumos pažeistai vietai sveikti.
  • NEPAKENKTI SAU. Ypač tai pasakytina apie stiprius priešuždegiminius vaistus, kurie turi didžiulį sisteminį šalutinį poveikį.
  • PASVEIKTI GREITAI.

BŪTENT TAIP TRAUMAS GYDO Nobelio premijos vertas išradimas – sisteminė enzimų terapija.

Sisteminė enzimų (fermentų) terapija – tai gydymas specialiai sudarytais fermentų deriniais. Būtent sisteminė enzimų terapija atitinka bene visus uždegimo ir traumų gydymui keliamus uždavinius:

* veikti uždegimo priežastį, ne slopinti uždegimą, o leisti organizmui sveikti pačiam,

*turėti minimalų šalutinį poveikį,

* o svarbiausia – skatinti sveikti gretai. Kuo greičiau žmogus pradedamas gydyti enzimais, tuo greičiau pasveiksta.

!!!!!! TAI ĮDOMU:

Sisteminės enzimų terapijos vaistas PHLOGENZYM yra tikslingai sudarytas natūralių fermentų ir augalinio preparato rutozido (rutino) derinys. Fermentai greičiau suardo uždegimo metu susidariusias medžiagas. Rutozidas sunormalina kraujagyslių sienelės laidumą, tuomet greičiau išnyksta patinimas ir kraujosruvos. PHLOGENZYM sudėtyje esantis sudedamųjų medžiagų mišinys, taip pat pavieniai fermentai bromelainas, tripsinas ir rutozidas mažina traumos sukeltą patinimą. Veikiant vaistinio preparato sudėtyje esantiems fermentams vyksta tarpląsteliniame (interstitium) skystyje esančių makromolekulių proteolizė ir uždegimo mediatorių (pvz., histamino) ardymas. Be to, pažaidos vietoje proteazės skaldo susikaupusį fibriną ir kitas medžiagas, ardo mikrotrombus, todėl gerėja kraujotaka, mažėja patinimas, skatinama pažeistų audinių regeneracija. Sistemine enzimų terapija traumas gydosi ir Lietuvos olimpinės rinktinės sportininkai. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Vaisto Phlogenzym pakuotės lapelis>>>

 

Panašūs straipsniai: