Kaip greitai pasveikti po plastinių ir rekonstrukcinių, riebalų nusiurbimo operacijų?

 
Kaip greitai pasveikti po plastinių ir rekonstrukcinių, riebalų nusiurbimo operacijų?

Po bet kokios operacijos dažnai atsiranda komplikacijų, tokių kaip:

  • žaizdos infekcija;
  • hematoma, kai po operacijos žaizda kraujuoja ir kraujas, neturėdamas kur ištekėti, kaupiasi žaizdos gilumoje;
  • seroma, kai po operacijos žaizdos gilumoje iš audinių besiskiriantis skaidrus skystis, neturėdamas kur ištekėti, susikaupia žaizdos gilumoje.

Norint išvengti komplikacijų po operacijų ir palengvinti moters būklę pooperaciniu laikotarpiu, vartojami natūralūs preparatai, vadinami enzimais. Enzimų rekomenduojama vartoti atliekant kaklo, pilvo, veido (smakro, kaktos, nosies, akies vokų, lūpų, ausų) operacijas, modeliuojant ir didinant krutinę, atliekant liposakciją. Visais minetais atvejais vaistas skatina patinimų, kraujosruvų ir melynių nuslūgimą, slopina skausmą. Taip sutrumpinama pooperacinio gydymo trukmė, o liposakcijos atveju yra skatinama limfinės sistemos veikla, kuri padeda atsinaujinti pažeistiems audiniams ir, o tai ypač svarbu moterims, padeda sumažinti randus.

Vaistinėse parduodamas enzimų vaistas Phlogenzym. Tai vaistai, ne maisto papildai, kuriems taikomi griežti kokybės ir Europos Farmakopėjos reikalavimai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

PHLOGENZYM – įvairių fermentų ir flavonoido, pasižyminčio uždegimą slopinančiomis bei imuninę sistemą veikiančiomis savybėmis, derinys. Veikiant vaistinio preparato sudėtyje esantiems fermentams vyksta tarpląsteliniame (interstitium) skystyje esančių makromolekulių proteolizė (skaidymas) ir uždegimo sukėlėjų (pvz., histamino) ardymas. Be to, pažaidos vietoje proteazės skaldo susikaupusį fibriną ir kitas medžiagas, ardo mikrotrombus, todėl gerėja mikrocirkuliacija, mažėja patinimas, skatinama pažeistų audinių regeneracija.

PHLOGENZYM sudėtyje esantys hidroliziniai fermentai veikia imuninėse reakcijose dalyvaujančias ląsteles, tai turi reikšmės imuninės sistemos reguliavimui.

Phlogenzym vaisto pakuotės lapelis>>>

 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

 

Panašūs straipsniai: