Pacientų atsiliepimai

Jei išbandėte enzimų terapiją, palikite teigiamą atsiliepimą!

 

Pacientų, kurie išbandė enzimų terapiją, atsiliepimai:

Man prieš keletą mėnesių pradėjo skaudėti dešinę ranką, gydytojai nustatė dalinį raumens plyšimą, taip pat tendivitą, sinovitą, peties sąnario sustingimą. Gydymo tikslais gėriau stiprių vaistų nuo skausmo, uždegimą slopinančių vaistų. Skausmas nemažėjo, todėl nusprendžiau pasikonsultuoti BMP klinikoje Kaune, kreipiausi į gydytoją Dalių Barkauską. Jis pagal judesių amplitudę nustatė tą pačią diagnozę, kuri ir buvo nustatyta pagal anksčiau darytus tyrimus. Gydytojas patarė, kokias reabilitacines priemones galima taikyti mano atveju ir išrašė Phlogenzym receptą (enzimų terapijai). Pradėjus gerti šį vaistą, jau pirmą savaitę skausmas sumažėjo, po ilgų bemiegių naktų galėjau miegoti. Gydytojas dar paaiškino, kad Phlogenzym šalina ir użdegimo priežastį. Sugėriau enzimų terapijos visą kursą, kurį rekomendavo gydytojas. Dabar jau skausmo nejaučiu ir sugrįžta rankos funkcijos be skausmo. Galėčiau visiems patarti, kas susidūrė su tokia kaip mano problema, nes iš tiesų skausmas buvo labai didelis ir varginantis, pabandykite nusipirkti Phlogenzym tab. Aš pirkau „Benu“ vaistinėje, bet turbūt yra visose vaistinėse. Nomeda.

 

Phlogenzym tabletes radau atsitiktinai, nes nė vienas gydytojas Šiauliuose nepasiūlė šio vaisto. Esu vyresnio amžiaus ir nuolat kamavo sąnarių skausmai. Paskutiniu metu, keičiantis orams, net tindavo rankų sąnariai. Turiu mažų anūkėlių ir nuolat padedu juos prižiūrėti. Jokie nuo skausmo vaistai nepadėdavo, gerdavau ir nuo uždegimo. Tada dukra rado internete informaciją apie enzimų terapiją ir Phlogenzym. Buvo viskas aiškiai parašyta, kaip veikia. Dar paskambino dukra telefonu, kuris duotas pasiteirauti. Labai malonus balsas atsakė į visus rūpimus klausimus. Tada ryžomės nusipirkti. Poveikį pajutau po dviejų savaičių (gerai, kad paaiškino, kad gydo ir šalina sąnariu patinimo ir skausmo priežastį). Iš pradžių pajutau, kad sąnariai lengviau lankstosi, nesustingę. Praėjo ir skausmas. Dabar jaučiuosi puikiai. Prižiūriu anūkėles, vaikštau su šiaurietiškomis lazdomis. Tikrai rekomenduoju Phlogenzym gerti. Kad ir nemaža kaina, bet geram vaistui pinigų negaila, ypač kai žinai, kad vaistas padeda. Dukra juokiasi, kad kaip iš tos dainos: „senelė mūsų jauna, su džinsais ji tekina“☺. Ačiū Phlogenzym! Angelė.

 

Mes visa šeima, prasidėjus peršalimų sezonui, gydomės Wobenzym. Pradedame gerti lapkričio mėnesį ir geriame kokias tris savaites. Stiprina imunitetą. O sužinojome iš draugų vokiečių. Jie nevartoja cheminių vaistų profilaktikai, o Wobenzym yra kiekvienoje šeimos vaistinėje. O čia, Lietuvoje, patarė profesorė Bloznelytė. Imunitetui stiprinti Wobenzym – jėga! Arba pajutus pirmuosius peršalimo požymius. Rekomenduoju. Gintautas